Angličtina

Dvakrát do týdne mají děti půlhodinové seznámení s anglickým jazykem, pod vedením paní Mgr. Kvetoslavy Kyselové, kde se formou hry seznamují se slovíčky v anglickém jazyce. Děti procvičí barvičky, zvířátka, ovoce a zeleninu, čísla atd.

Logopedie a rozvoj českého jazyka pro cizince

Pravidelná logopedická prevence a individuální péče při rozvoji Čj pro cizince vedena paní učitelkou Bc. Monikou Seidlovou.

Připravované akce

• Předplavecký výcvik
  • Výuka anglického jazyka pro předškoláčky (1 x v týdnu)
  • Judo s Květou (1 x v týdnu)
  • Výtvarka s Bárou (1 x za 14 dní)
  • Dramatická výchova ve školce (hrajeme divadlo s dětmi)
  • Knihovna
  • Pandaclub Litoměřice
  • Návštěva divadelních představení v divadle K. H. Máchy v Litoměřicích a návštěva divadla ve školce (Sváťovo dividlo aj.)
  • Návštěva filmových představení pro děti v Kině Máj v Litoměřicích
  • Oslavy narozenin dětí v MŠ
  • Rej čarodějnic a Halloween
  • Den matek
  • Mezinárodní den dětí
  • Výlety do okolí - jednou za měsíc děti vyráží na delší výlet do okolí Litoměřic, kde poznávají krásy Českého středohoří
  • Návštěvy farmy, spolupráce s útulky pro zvířata (Řepnice, Falko)
  • Spolupráce s hasiči a policií
  • Maškaráda
  • Sběr starého papíru – od 01. 09. jsme opět zařazeni do soutěže MŠ ve sběru druhotných surovin, kde školka může získat finance na nákup hraček  pro děti.
  • Podporování trojhranného programu - děti se pokouší o správné držení pastelek, které jsou přizpůsobeny tvarem dětským dlaním a tudíž v pozdějším věku, správným držením pera ve škole.
  • Program pro předškoláky "Medvídek Nivea"
  • Hry v tělocvičně a na hřištích