Aktivity

Angličtina

Dvakrát do týdne mají děti půl hodinové seznámení s anglickým jazykem, pod vedením paní Mgr. Kláry Kuldové, kde se formou hry seznamují se slovíčky v anglickém jazyce. Děti procvičí barvičky, zvířátka, ovoce a zeleninu, čísla atd…

Připravované akce

• Předplavecký výcvik ( od 11/2015 - 01.2016)
  •  Výuka anglického jazyka pro předškoláčky ( 2 krát v týdnu )
  • Dramatická výchova ve školce ( hrajeme divadlo  s dětmi)
  • Hra na flétničku nebo klávesky od října 2016 ( 1 krát týdně)
  • Knihovna
  • Pandaclub Litoměřice
  • návštěva divadelních představení v divadle K.H.Máchy v Litoměřicích a návštěva divadla ve školce ( Sváťovo dividlo aj.)
  • návštěva filmových představení pro děti v kině Máj v Litoměřicích
  • Oslavy narozenin dětí v MŠ
  • Rej čarodějnic a Halloween
  • Den matek
  • Mezinárodní den dětí
  • Výlety do okolí- jednou za měsíc děti vyráží na delší výlet do okolí Litoměřic, kde poznávají krásy Českého středohoří
  • Návštěvy farmy, spolupráce s útulky pro zvířata ( Řepnice, Falko)
  • Spolupráce s hasiči a policií
  • Maškaráda
  • Sběr starého papíru – od 1.9. jsme opět zařazeni do soutěže MŠ ve sběru druhotných surovin, kde školka může získat finance na nákup hraček  pro děti.
  • Podporování trojhranného programu- děti se pokouší o správné držení pastelek, které jsou přizpůsobeny tvarem dětským dlaním- a tudíž v pozdějším věku, správným držením pera ve škole.
  • Hry v tělocvičně a na hřištích