„Vítá Vás pan Jablíčko v naší MŠ Zdravíčko!“ 12.11.2014

14.01.2015 09:11

„Vítá Vás pan Jablíčko v naší MŠ Zdravíčko! „ – uvítá vás plakátek na dveřích v naší soukromé mateřské škole v Žitenické ulici, v 1.poschodí bývalé staré nemocnice v Litoměřicích. Mateřská škola zahájila letos v září svůj druhý

rok působení v jiném „kabátku“, než tomu bylo roku loňského. Zapsané děti jsou na tento školní rok věkově různé.

Přijímáme celoročně děti od 2 a pul let a místa máme stále ještě volná. Naším přáním a cílem je, aby děti každý den přicházely do školky rády. Aby se mely stále na co těšit. Připravujeme a organizujeme, mimo předškolní výuku, různé kulturní a sportovní akce pro děti (někdy i s rodiči), kde se děti nejen pobaví, ale i poučí. Více informací o nás na našich webových stránkách, které najdete pod adresou www.mszdravicko.cz. Přijďte se kdykoliv k nám podívat. Rádi vás naší školičkou provedeme.